Thu, Jan 09 | Warszawa

Jan 09, 2025, 11:30 AM
Warszawa, Polska

O wydarzeniu

To jest opis Twojego wydarzenia. W tym miejscu dodaj krótkie podsumowanie i dodatkowe informacje, tak by uczestnicy mogli przygotować się na wydarzenie.

Rozważ dodanie szczegółów, takich jak program wydarzenia, sugerowany sposób ubioru i inne informacje, które mogą być przydatne dla gości. Dla prelegentów jest to świetna okazja, aby opisać omawiane przez nich tematy oraz przedstawić krótką biografię. Jeśli wydarzenie jest ukierunkowane na konkretną grupę odbiorców, upewnij się, że jest to zaznaczone.

Masz szansę zainteresować innych swoim wydarzeniem, więc nie wahaj się pokazać swojej osobowości i entuzjazmu! Zachęć gości do rejestracji, potwierdzenia przybycia czy kupienia biletów już dziś, aby mieli zapewnione miejsce.

Rejestracja została zakończona

Dziękujemy za wsparcie finansowe